Price: ₹182
Original Price: ₹292
Say goodbye to flaky, dry lips and reveal a fresh, plump pout with Slow Sunday Strawberry Lip Scrub. Infused with shea butter, vitamin C and vitamin E derivatives, plus delicious strawberry flavor, this gentle scrub exfoliates, nourishes, and deeply moisturizes for irresistibly smooth lips.
| Skin Type | Dry |
| Flavor Name | Strawberry |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Texture | Balm |
| Type | Lip Scrubs |
| Height | 2.1 cm |
| Length | 4.8 cm |
| Net Weight | 5 g |
| Width | 4.8 cm |
| SKU | sb260120153475846608093 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 7810131 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.